...z deníku jedné kačerky...

Listopad 2012

20. prosince 2012 v 17:33 | tatokalan |  Co je nového
Jak už to bývá, s nadcházející zimou se u nás keškovací aktivita rapidně snižuje. Sice se snažím řídit heslem "Neexistuje špatné počasí na to být venku, existuje pouze špatné oblečení.", ale ještě mi to moc nejde. Ono to bude asi tím, že dobré oblečení (rozumějte funkční oblečení) zatím nemám - na velryby se takové hadříky shánějí špatně a stojí spoustu peněz. Nicméně i tak jsem v listopadu s mamkou pár kešek ulovila.

4. listopadu jsme se vydaly do kolínského psího útulku předat věci po našem pejskovi - dalšího zatím nechceme a tam se to pejskům určitě hodí. Cestou jsme ulovily mysterku, věnovanou kolínským medvědům (Potkali se u Kolína - určitě tento pořad znáte), o kterou jsme se už jednou pokoušely, ale já ji jaksi špatně vypočítala. Z domova se vždycky počítá líp a přesněji :)

24. listopadu jsem jela do Prahy na CPE Speaking a abych tam nejela jen kvůli pár minutám, vzala jsem s sebou mamku a že vyrazíme na kešky. Měly jsme jich naplánováno víc, ale nakonec jsme ulovily tři. Čtvrtá odolávala a navíc se začalo stmívat, ochlazovat a u mě hlásit únava, takže jsme to vzdaly a vyrazily domů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama