...z deníku jedné kačerky...

Září 2011

15. prosince 2011 v 14:49 | tatokalan |  Co je nového
Nějak jsem se zase nedostala k novinkám. Teď je to s časem vážně špatné. Člověk si říká, díky Bohu, že mám dost práce! Ale někdy je to na palici.

10. září jsme s přítelem vyrazili na kolech trochu potrénovat kopečky (na takových - pro někoho mini - kopcích v okolí Kutné Hory). Po cestě jsme samozřejmě nasbírali i pár kešek. Přesněji 8. Najezdili jsme asi 35 km, ale měli jsme toho celkem dost. Nevzali jsme si s sebou žádné jídlo s tím, že se někde po cestě trochu najíme, ale pak se nám nechtělo do žádné hospody či restaurace. Tak jsme vtrhli do Alberta, kde byla poblíž i keška, a vyplenili zásoby pečiva (rohlík zapečený se sýrem a slaninou, sladké koblihy, ořechové rohlíčky, croissanty, mňam!) a k tomu se vyzbrojili obrovskou lahví Fanty. Pak jsme to všechno narvali do batohů, sedli si uprostřed louky u silnice a tam jsme to beze zbytku zbaštili! Lidi ze silnice na nás koukali fakt divně :D

24. září jsme opět provětrali kola a vypravili se na velkou ovocnou loupež. Mamka totiž dělá pečený čaj a kdo by kupoval ovoce, když se ho všude válí tuny? Takže bágly na záda, kola pod zadek a jelo se. Samořejmě i za keškami, ale jelikož to nebyla priorita, sebrali jsme jen 2, které byly po cestě. Zato ovoce jsme sebrali asi 23 kilo! Jablka, hrušky, švestky, ořechy... a žádné nosiče, košíky nebo brašny na kole nemáme. Takže ten návrat cca 12 km s těžkými bágly na zádech fakt stál za to. Přítel si vyzkoušel i akupresuru, když přistál zády na batohu plném jablek. Jablka přežila, záda už trochu míň. Najeto cca 28 km.

Jinak jsem ještě do půlky září jezdila na kole i do práce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama