...z deníku jedné kačerky...

Srpen 2010

6. srpna 2010 v 12:01 | tatokalan |  Co je nového
3.8. - dvouleté výročí našeho keškování. Chtěla jsem ho oslavit výletem, ale počasí mělo jiný názor, a tak jsme museli zůstat doma :(

4.8. - první kešky třetího roku, v podstatě šlo jen o vyzvednutí dvou vyluštěných kešek, na které se při minulých návštěvách Poděbrad nedostalo. Tentokrát jsme tam jeli s přítelem úředně, ale ke keškám jsme zaběhli.

5.8. - kam jet, když je člověk unavený a nechce se mu nic moc dělat? Přece do pražské ZOO! Další krásný den strávený se zvířátky a keškami. Dokončili jsme puzzlemanii a želvičky, ale první už jsme nestihli před zavíračkou spočítat, druhou stihli spočítat, ale vyšla kamsi podivně, takže asi budeme muset stage někdy příště překontrolovat. Vyzvedli jsme tapíra, do kterého nám vlezla minule zavíračka, a našli tam nádherný TB - gorilu. Chce k nějakým dalším lidoopům, a tak si teď lámeme hlavu, které z mála ZOO, oplývajících keškami, má dostatečně velkou krabku (TB je o rozměrech 8x10cm). Vyzvedli jsme i levharta, u kterého bylo minule přemudleno (tohle nesnáším, naprosto přesně vím, kde keš je, ale mudlové se hrnou a hrnou) - tentokrát půl hodinky před zavíračkou pohoda. Výlet byl bohatý na zážitky, viděli jsme cvičení lachtanů, krmení hrochů a večer nám na hlavu sedali papoušci.

10.8. - vyrazili jsme na houby a - samozřejmě - pro kešku. Už léta jezdíme na houby do Mirošovic a okolí, většinou ale sbíráme v lese směrem na Mitrov, keška nás tentokrát zavedla na druhou stranu, k Ratajskému potoku. Keška s názvem Kameňák nás přivedla ke skále, ze které byl nádherný výhled, akorát jsme se báli, aby se nám nerozkutálely houby :D

13.-15.8. - návštěva u Ryšavců a společné keškování. V sobotu ráno razie po Chotěboři a výstup s panem DD (Důležitým Důchodcem), který nechápal, proč se pořád potloukáme kolem nádraží s foťákem na krku a považoval nás za nějaké špiony (chudák, asi moc kouká na bednu), odpoledne návštěva Jihlavy a uložení gorilího TB do kešky v ZOO. Tamtéž zakoupena v automatu i pamětní mince a shlédnuto cvičení nejrůznějších dravců.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama